• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Zakłady sportowe dla każdego

Co zrobić, aby w żadnym razie nie być na minusie u bukmacherów?
Mam kilkuletnie doświadczenie w temacie zakładów bukmacherskich – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od jakiegoś roku wreszcie nie sponsoruję firm bukmacherskich.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z takiego założenia, iż niegdyś zbytnio skupiałem się na tym by obstawiać dużą ilość spotkań. To naturalnie ma sporo sensu, lecz prawda jest taka, że bukmacherzy codziennie zarabiają wielkie pieniądze właśnie na ludziach, którzy tak grywają. Czyli trzeba trochę zmienić własną strategię gry – o wiele lepszym wyjściem jest to, aby stawiać kilka spotkań na kuponie.
Ba, tak naprawdę najczęściej sytuacja jest taka, iż generalnie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, minimum 2. Sądzę, że to wspaniałe, iż mam możliwość poznać typy dnia: czyli są w naszym kraju doświadczeni typerzy, którzy z bardzo dużą chęcią dzielą się swoimi typami. Uwielbiam, gdy ludzie tak właśnie robią, bo jeśli się znają, to w zasadzie są bardzo pomocni. Chcę także nieco napisać o psychice – a więc tak naprawdę czymś bardzo pomocnym jest to by nie uważać, iż OK jest to, aby nieustannie grywać. Należy zrobić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

1. Zobacz szczegóły

2. Przeglądaj

3. Przeczytaj więcej

4. Znajdź więcej

5. Kliknij tutaj

Categories: Sport

Comments are closed.